بی شرفی همراه با رذالت

امروز باهام تماس گرفتن گفتن از مخابرات تماس میگیریم با توجه به اینکه تعرفه مکالمه بالا و مسیج هم گرون شده میخاییم براتون سیمکارت کشوری و بین المللی صادر کنیم. یه سیمکارت رایتل رایگان هم بهمراه سیمکارت همراه اول بهتون داده میشه. آدرس تون رو بدید موقع دریافت سیمکارت همراه اول مبلغ 36000 تومن هم به مامور پست بدید. من گفتم خب می رم از نمایندگی میگیرم گفت باید اونموقع 45000 تومن واریز کنی. منم آدرس رو دادم اما دو به شک بودم. زنگ زدم نمایندگی همراه اول توی رشت گفتن خانوم اینا ن ما بار ها به مشترکان مون اعلام کردیم اما بازم ملت گول این متقلب ها رو میخورن. کلی تشکر کردم و زنگ زدم به مخابرات تقلبیه و گفتم خانوم من الان زنگ زدم نمایندگی بمن گفت شما کارتون قانونی نیست. گفت خانوم شما به نمایندگی زنگ زدید من از مخابرات تماس گرفتم گفتم لطفن سیمکارت رو برای من نفرستید و قطع کردم.

اینو اینجا نوشتم که اگر مورد مشابه ای براتون پیش اومد در جریان باشید که مخابرات اینهمه هزینه نمی کنه تا به تک تک دارندگان سیمکارت همراه اول زنگ بزنه بلکه یه مسیج فله ای از همونا که عیدا برای تبریک میفرسته به مشترکانش میزنه.


روز به روز ملت دارن تر و دروغگو تر میشن و وقاحت و زشتی این کار اصلن بی معنیه براشون.


بچه خدا رو شکری خوب شده و سرطانش از بین بعد بچه و باباشو میاری جلوی تلویزیون که خزعبل ببافه و ملت هم پول واریز می کنن برای درمان بچه. وای که چقدر بی شرفن بعضی ها که از سادگی و ناآگاهی و حماقت دیگران دکان باز کردن برای خودشون.(حتمن ماجرای اون آقایی رو که تلویزیون باهاش مصاحبه کرده که دلار ارزون شده داروی بچه مو میتونم ارزون تر بخرم رو دیدین که بعد علی ضیا دعوتش کرده تلویزیون و ملت هم دلشون سوخته پول واریز کردن برای خرید دارو ها اما موسسه محک نامه زده که این پسر تو سال 95 درمان شده و دیگه نیاز به دارو نداره. (برید تو صفحه اینستاگرام موسسه محک) آقای علی ضیا نیازی به این دروغگویی ها نبود و ...)


من وبلاگدار و کانالدار، شمای سایتدار و اینستاگرام دار و ... هر چی رو که می نویسیم و بولدش می کنیم و خودمون رو پاک و روشنفکر می دونیم حتا اگه سر سوزنی بهش عمل کنیم مملکت جای قشنگ تری برای زندگی میشه اونقدر که میشه بی ترس نفس کشید و اعتماد کرد ...


اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سیمکارت ,نمایندگی ,مخابرات ,تلویزیون ,واریز ,خانوم ,سیمکارت همراه ,کردن برای ,مخابرات تماس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل